top of page

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Masáže Lymfatické přístrojem VACUPRESS


jsou u nás využívány k odbourávání tukových "polštářů" a s velkým úspěchem k odstraňování celulitidy. Následné zábaly zvyšují výsledný efekt.

Masáže jsou prováděny kvalifikovanými maséry a masérkami s praxí. Masáže provádíme na objednávku dle přání a potřeby zákazníků.

Přístroj pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž speciálními baňkami na problematických částech těla pro zpevnění, pročištění a prokrvení kůže. Baňky jemně nasávají pokožku a pod tlakem jí masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a celkovému zeštíhlení problematických partií. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobení výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje ochablé podkožní vazivo. Ošetření přístrojem Vacupress je relaxační a velice příjemné!

1. Ošetření nohy + hýždě jsou nejčastějším ošetřením prováděným na ženách, jelikož tyto partie jsou za 1. nejvíce postiženy celulitidou a za 2. se v oblasti boků jen těžkou odbourávají tuky a tak se stává, že i když snížíme hmotnost o několik kg, boky zůstanou. Masáží se docílí nejen zmírnění celulitidy, ale zároveň i zmenšení obvodu na stehnech a hýždích. Doba trvání aplikace je 45 minut. Ideální je 10 aplikací (2 - 3 během jednoho týdne). Efekt je trvalý, pokud je dodržována správná životospráva a další aplikace 1x měsíčně. Klientky od nás dostávají i dárek - specielní čaj na podporu pročištění lym. systému a odvod toxinů.

2. Velmi populárním ošetřením je bříško. Zde se nejedná ani tak o odstranění celulitidy jako spíše o zmenšení obvodu v pase, zpevnění spodní části břicha a v neposlední řadě také odbourání tukových polštářů na bocích (bůčky?). Pravidelnou masáží (opět min 10 aplikací) 2x-3x týdně se docílí úbytku v centimetrech až o 8 cm! Doba trvání aplikace je 20 minut. Ideální je 10 aplikací (2 - 3 během jednoho týdne). Efekt je trvalý, pokud je dodržována správná životospráva a další aplikace 1x měsíčně. Klientky od nás dostávají i dárek - specielní čaj na podporu pročištění lym. systému a odvod toxinů.

 

3. Ošetření paží je využíváno ženami, které trpí celulitidou na horních končetinách nebo ženami, které potřebují zmenšit obvod paží či zmenšit otok končetin. Doba trvání aplikace je 15 minut. Ideální je 10 aplikací (2 - 3 během jednoho týdne). Efekt je trvalý, pokud je dodržována správná životospráva a další aplikace 1x měsíčně. Klientky od nás dostávají i dárek - specielní čaj na podporu pročištění lym. systému a odvod toxinů.

 

4. Ošetření obličeje je využíváno ženami, které na sobě pozorují stárnutí pokožky, tedy vrásky a povolenou pleť. Ošetření stimuluje produkci kolagenu, mění pojivovou tkáň, uzavírá rozšířené póry, zlepšuje elasticitu kůže a snižuje množství malých vrásek. Díky nastavitelnému tlaku je ošetření obličeje absolutně bezbolestné a naopak velmi příjemné. Doba trvání aplikace je 30 minut. Ideální je 10 aplikací (2 - 3 během jednoho týdne). Efekt je trvalý, pokud je dodržována správná životospráva a další aplikace 1x měsíčně. Klientky od nás dostávají i dárek - specielní čaj na podporu pročištění lym. systému a odvod toxinů.

 

5. Ošetření podbradku nebo tzv. dvojité brady je využíváno ženami, které tímto jevem trpí. Zároveň se provádí i ošetření krku. Ošetření stimuluje produkci kolagenu, mění pojivovou tkáň, zlepšuje elasticitu kůže a snižuje množství malých vrásek. Díky nastavitelnému tlaku je ošetření absolutně bezbolestné a naopak velmi příjemné. Doba trvání aplikace je 15 minut. Ideální je 10 aplikací (2 - 3 během jednoho týdne). Efekt je trvalý, pokud je dodržována správná životospráva a další aplikace 1x měsíčně. Klientky od nás dostávají i dárek - specielní čaj na podporu pročištění lymfatckého systému a odvod toxinů.

bottom of page