ESPORTA FITNESS 

Milí sportovci,

vítáme Vás na stránkách našeho Esporta Fitness Clubu. Esporta Fitness Club je centrem pro všechny milovníky aktivního životního stylu, kteří o sebe pečují nebo se k tomuto kroku chystají.

 

Každý z nás si zaslouží dokonalou relaxaci a péči, ale obvykle myslíme na všechny okolo víc než na sebe, nebo máme mylný pocit, že investovat peníze a čas jen do sebe je prostě hřích. Dnes už ale víme, že když budete spokojení VY tak budou spokojeni i všichni kolem Vás.

Díky pravidelnému pohybu se budete cítit lépe, snížíte riziko civilizačních chorob a své pokroky budete pozorovat týden od týdne. Nikdo Vás nebude nutit zvedat obrovské zátěže a běhat dlouhé vzdálenosti. Naši odborníci Vám upraví program dle Vašich požadavků a možností.

Věříme, že se v našem fitness clubu budete cítit příjemně a s naší pomocí najdete cestu k lepšímu vzhledu, dokonalejší postavě a dobré náladě. Těšíme se na Vaši návštěvu. Na návštěvníky čeká kvalifikovaný a komunikativní personál, který je připraven poskytnout odbornou radu, asistenci a pomoc při tréninku.

Váš Esporta Fitness Club

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK

dopoledne dle objednávek

15:00 - 21:00

 

SOBOTA

dopoledne dle objednávek

 

NEDĚLE

15:00 - 20:00

Dopolední hodiny dle objednávek.

 

KONTAKT

Esporta Fitness Club

Hráského 1913

256 01  Benešov

E-mail: esporta@esporta.cz

Tel: 739 992 942

 

© 20203 by THE GYM. Proudly created with Wix.com