PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK

dopoledne dle objednávek

15:00 - 21:00

 

SOBOTA

dopoledne dle objednávek

 

NEDĚLE

15:00 - 20:00

Dopolední hodiny dle objednávek.

 

KONTAKT

Esporta Fitness Club

Čechova 2123

256 01  Benešov

E-mail: esporta@esporta.cz

Tel: 739 992 942

 

© 20203 by THE GYM. Proudly created with Wix.com

ESPORTA FITNESS 

Milí sportovci,

vítáme Vás na stránkách našeho Esporta Fitness Clubu. Esporta Fitness Club je centrem pro všechny milovníky aktivního životního stylu, kteří o sebe pečují nebo se k tomuto kroku chystají.

 

Každý z nás si zaslouží dokonalou relaxaci a péči, ale obvykle myslíme na všechny okolo víc než na sebe, nebo máme mylný pocit, že investovat peníze a čas jen do sebe je prostě hřích. Dnes už ale víme, že když budete spokojení VY tak budou spokojeni i všichni kolem Vás.

Díky pravidelnému pohybu se budete cítit lépe, snížíte riziko civilizačních chorob a své pokroky budete pozorovat týden od týdne. Nikdo Vás nebude nutit zvedat obrovské zátěže a běhat dlouhé vzdálenosti. Naši odborníci Vám upraví program dle Vašich požadavků a možností.

Věříme, že se v našem fitness clubu budete cítit příjemně a s naší pomocí najdete cestu k lepšímu vzhledu, dokonalejší postavě a dobré náladě. Těšíme se na Vaši návštěvu. Na návštěvníky čeká kvalifikovaný a komunikativní personál, který je připraven poskytnout odbornou radu, asistenci a pomoc při tréninku.

Váš Esporta Fitness Club