top of page

KAVITACE

Co je to KAVITACE?

Kavitace je bezbolestná a účinná alternativa chirurgické liposukce.

Jak KAVITACE funguje?

Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Neinvazivní liposukce je tedy založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem.

 

Jak KAVITACE probíhá?

Nejprve s vámi masérka vyplní zdravotní dotazník. Pak vás přeměří na vámi vybrané partii, kde se bude kavitace provádět. Jako první přichází na řadu lymfatická masáž. Poté masérka nanese na danou část těla vodivý gel a po něm přejíždí ultrazvukovou sondou s vakuem. Poté Vás masérka zabalí do fólie a pak si obléknete speciální drenážní kalhoty. Tím se řádně rozproudí lymfatický oběh. Na závěr následuje změření vašeho úbytku.

 

Je nutno dodržovat nějaká opatření?

 

Před zákrokem i po něm zachovejte a dodržujte pitný režim po nadcházejících několik dní na 2 a půl litrech tekutin. Vyvarujte se alkoholu, omezte kávu a černý čaj, a samozřejmě, preferujte lehčí jídla. V průběhu týdne po proceduře stále ještě odcházejí tuky z těla ven.

 

Je KAVITACE bolestivá?

Kavitace neboli bezbolestná liposukce nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Po proceduře normálně vstanete a můžete pokračovat v jakýchkoliv činnostech. Během procedury uslyšíte zpočátku nepříjemné pískání. Také vám v místě aplikace může na chvilku zarudnout kůže, např. jako při masáži, ale to je snad jediné nepohodlí.

 

Jak dlouho KAVITACE trvá?

Maximální délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (kavitace) + lymfodrenáž 30 min. Celkově ale počítejte s 2 hodinami času.

Jakých výsledků mohu KAVITACÍ dosáhnout?

Běžně dochází po jednom ošetření k úbytku 3 až 6 centimetrů.

Má KAVITACE jo-jo efekt?

Ne. Tuk se prostě vyplaví.

Kolik KAVITACE stojí?

Kavitace není drahá. Ve srovnání s klasickou liposukcí, kdy náklady rostou geometrickou řadou nejen za samotný chirurgický zákrok, specielní kalhoty, pobyt na klinice a samozřejmě musíme připočíst také indispozici pracovní, jelikož zotavení trvá několik dní, proti těmto nákladům kavitace opravdu není drahá!

Pro info o cenách kontaktujte naší terapeutku na tel.: 739 992 942

 

Je KAVITACE bezpečná?

Ano. Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.

KONTRAINDIKACE

Těhotenství, velké kovové implantáty, rakovina, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová a pankreatická funkce, některé onemocnění jater, některé hyperlipidemia, hemophilia, lidé užívající antikoagulanty

bottom of page