top of page

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

Na našich táborech se vaše děti rozhodně nudit nebudou!

Bližší info, přihlášky a údaje k platbě na recepci Esporta Fitness Clubu nebo na tel. 603 115 220.

 

TÁBOR  s výlety do FARMAPARKU SOBĚHRDY pro děti od 5 let

(forma táboru je příměstská,děti nepřespávají)

10. - 14. července 2023

Předání dětí probíhá v Benešově v Esporta Fitness Clubu každý den ráno od pondělí do pátku mezi 8. - 9. hodinou. Vyzvednutí dětí pak odpoledne buď přímo na Farmaparku Soběhrdy (v cca 16:00 hod), nebo v Benešově (v 16:30 na zastávce autobusu Terminál. Přesný čas bude ještě upřesněn).

Ráno si děti hrají u nás na fitku - máme rozcvičku, tancujeme, hrajeme společně hry, tvoříme. Po dopolední svačině se přemístíme do Farmaparku, kde až do odpoledne trávíme čas mezi zvířátky a využíváme všechny možné atrakce, které Farmapark nabízí. V případě špatného počasí je k dispozici krytá dětská hala. Ve středu jedeme na celodenní výlet na koně do nedalekých Teplýšovic (příjezd opět ve stejném čase) a v pátek máme nejoblíbenější BOJOVKU S HLEDÁNÍM POKLADU v Benešově na Sladovce!

Táborné zahrnuje dozor, přejezdy, vstupy do Farmaparku, pitný režim, svačinu dopoledne i odpoledne a oběd, medaile i jízdné na koních. 

Táborné je 2 590 Kč.

KOŇSKÝ TÁBOR v areálu TEPLÝŠOVICKÝ STATEK pro děti od 6 do 13 let

(forma táboru je příměstská, děti nepřespávají)

17. - 21. července 2023

21. - 25. srpna 2023

Předání dětí probíhá každé ráno v areálu JK Teplýšovice od pondělí do pátku do 9:00 hod (na ranních hodinách je možno se operativně domluvit dle potřeby rodičů), vyzvednutí dětí pak odpoledne mezi 16:30-17:00 hod také v Teplýšovicích.  

Tento typ táboru je určen pro milovníky koníků a zájemce o ježdění. Výcvik probíhá denně.  Na tábor se mohou přihlásit děti všech věkových a výkonnostních skupin. K dispozici máme velké koně, poníky i mini poníky – shattlandy pro úplně malé děti. Součástí tohoto táboru jsou i hry s koňskou tematikou. Celodenní domácí strava, pitný režim, dohled, pojištění a denně jezdecký výcvik je součástí ceny.

Pro ulehčení rodičům je společná pravidelná doprava z Benešova do Teplýšovic možná po dohodě.

Táborné je 3 890 Kč.

TÁBOR PONÍCI a ZÁBAVA pro děti od 4 do 8 let

(forma táboru je příměstská,děti nepřespávají)

24. - 28. července 2023

Předání dětí probíhá každé den v areálu JK Teplýšovice od pondělí do páteku do 9:00 hod, vyzvednutí dětí pak odpoledne 15:30 - 16:00 hod také v Teplýšovicích. 

Tento typ táboru je určen pro skupinku malých dětí, které mají rády obecně zvířátka a koníky a chtějí o prázdninách i něco zažít. Zároveň je zohledněn méně náročný program na přesuny tak, aby děti celý den bavil a nebyl pro ně fyzický náročný. Děti budou každý den krmit a čistit poníky, hrát hry, cvičit, vyrábět různé věci z přírodních materiálů. Zároveň každý den budou jezdit na ponících (pro ty nejmenší děti máme i opravdu malé shettlandské poníky). Celodenní domácí strava přímo v areálu, pitný režim, dohled, a ježdění na ponících je součástí ceny. 

 

Táborné je 3 200 Kč.

Bližší info, přihlášky a údaje k platbě na recepci Esporta Fitness Clubu nebo na tel. 603 115 220.


Na našich táborech se vaše děti rozhodně nudit nebudou!

bottom of page