top of page

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

Na našich táborech se vaše děti rozhodně nudit nebudou!

Bližší info, přihlášky a údaje k platbě na recepci Esporta Fitness Clubu nebo na tel. 603 115 220.

 

TÁBOR  „DINOSAUŘI A PRINCEZNY“ s pravidelnými výlety do FARMAPARKU SOBĚHRDY pro děti od 5 let

(forma táboru je příměstská,děti nepřespávají)

11. - 15. července 2022

Předání dětí probíhá v Benešově v Esporta Fitness Clubu každý den ráno od pondělí do pátku mezi 8. - 9. hodinou. Vyzvednutí dětí pak odpoledne buď přímo na Farmaparku Soběhrdy (v cca 16:00 hod), nebo v Benešově (v 16:30 na zastávce autobusu. Přesný čas bude ještě upřesněn).


Dopoledne si děti hrají u nás ve fitku máme rozcvičku, tancujeme, hrajeme společně hry, tvoříme - LETOS PRÁVĚ NA TÉMA DINOSAUŘI a pro holčičky PRINCEZNY). S tématem letošního tábora se pojí i středeční letošní novinka - CELODENNÍ BOJOVÁ HRA V MASKÁCH a páteční nejoblíbenější hra HLEDÁNÍ POKLADU! 

 

Od oběda až do odpoledne pak trávíme čas na Farmaparku Soběhrdy mezi zvířátky a využíváme všechny možné atrakce, které farmapark nabízí. V případě špatného počasí je k dispozici krytá dětská hala.


Táborné zahrnuje dozor, přejezdy, vstupy do farmaparku, pitný režim, svačinu dopoledne i odpoledne a oběd.

 

Táborné je 2 390 Kč.

KOŇSKÝ TÁBOR v areálu Opřetický Dvůr pro děti od 6 do 13 let

(forma táboru je příměstská, děti nepřespávají)

18. - 22. července 2022

22. - 26. srpna 2022

Předání dětí probíhá každé ráno v areálu JK Opřetice (Bystřice) od pondělí do pátku do 9:00 hod, vyzvednutí dětí pak odpoledne do 17:00 hod.


Tento typ táboru je určen pro milovníky koníků a zájemce o ježdění. Výcvik probíhá denně a to za jakéhokoliv počasí, neboť areál disponuje kromě dvou venkovních jízdáren také moderní krytou jezdeckou halou.

 

Na tábor se mohou přihlásit děti všech věkových a výkonnostních skupin. K dispozici máme velké koně, poníky i mini poníky – shattlandy pro úplně malé děti.

Součástí tohoto táboru jsou i hry s koňskou tematikou. Celodenní domácí strava, pitný režim, dohled, pojištění a denně jezdecký výcvik je součástí ceny.
 

Táborné je 3 890 Kč.

TÁBOR PONÍCI a ZÁBAVA pro děti od 4 do 8 let

(forma táboru je příměstská,děti nepřespávají)

25. - 29. července 2022

Předání dětí probíhá každý den v Opřeticích od pondělí do pátku do 9:00 hod, vyzvednutí dětí pak odpoledne do 16:00 hod také v Opřeticích.


Tento typ táboru je určen pro skupinku malých dětí, které mají rády obecně zvířátka a koníky a chtějí o prázdninách i něco zažít. Děti budou každý den krmit a čistit poníky, hrát hry, cvičit, vyrábět různé věci z přírodních materiálů . Zároveň každý den budou jezdit na ponících (pro ty nejmenší děti máme i opravdu malé shettlandské poníky).

Celodenní domácí strava přímo v areálu, pitný režim, dohled a ježdění na ponicích je součástí ceny.

 

Táborné je 3 100 Kč.

Bližší info, přihlášky a údaje k platbě na recepci Esporta Fitness Clubu nebo na tel. 603 115 220.


Na našich táborech se vaše děti rozhodně nudit nebudou!

bottom of page